• ثبت اطلاعات کاربر
  ۱
 • اطلاعات شماره شبا
  ۲
 • انتخاب سیستم هوشمند
  ۳
 • دریافت کد رهگیری
  ۴
تعهدنامه متقاضیان نصب دستگاه هوشمند سیپاد

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1398/04/15

1- با نصب دستگاه سیپاد می‌پذیرم که کلیه ضوابط و مقررات این طرح را رعایت کرده و مورد قبول اینجانب می‌باشد.

2- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای آگاهی و علم کامل دارم که در صورت غیرفعال شدن پروانه فعالیت یا عدم اخذ باربرگ، امکان تخصیص سوخت به خودرو اینجانب وجود ندارد.

3- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می گردم در صورت رخداد هرگونه حادثه برای دستگاه، در اسرع وقت به نمایندگی های پشتیبان دستگاه مراجعه کرده و نسبت به تعمیر دستگاه اقدام نمایم در غیر این صورت مسئولیت کلیه عواقب احتمالی بر عهده اینجانب می‌باشد.

4- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای آگاهی و علم کامل دارم که هر گونه دست کاری سخت افزاری یا نرم افزاری دستگاه سیپاد و یا جدا کردن آن از خودرو تخلف بوده و کلیه جرایم احتمالی را اعم از غیرفعال شدن دائم یا موقت پروانه فعالیت، کاهش سهمیه سوخت و پرداخت جرایم نقدی برای فعال شدن مجدد دستگاه می‌پذیرم.

5- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای آگاهی علم و کامل دارم که طی مدت تعمیر دستگاه، امکان تخصیص سوخت بر اساس دستگاه سیپاد به خودرو اینجانب وجود ندارد و هیچ گونه اعتراضی به این موضوع نخواهم داشت. در این مدت سهمیه سوخت خودرو اینجانب بر اساس باربرگ های اخذ شده محاسبه می‌گردد.

6- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد می‌پذیرم که علاوه بر نصب دستگاه سیپاد برای دریافت سهمیه سوخت، باربرگ نیز دریافت نمایم.

7- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می‌گردم که در دوره‌های زمانی تعیین شده برای انجام بازبینی و بروزرسانی دستگاه به نمایندگی های شرکت‌های نصاب مراجعه کرده و هزینه لازم را به ایشان پرداخت نمایم در غیر این صورت مسئولیت کلیه عواقب احتمالی بر عهده اینجانب می‌باشد.

8- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای به همراه رانندگان شاغل بر روی خودرو متعهد می گردیم که به هیچ عنوان اقدام به باز کردن دستگاه سیپاد از خودرو نکنیم. همچنین در صورت تشخیص باز شدن دستگاه از خودرو، کلیه جرایم و هزینه های ناشی از آن را که برای فعال شدن مجدد دستگاه لازم است، پذیرفته و پرداخت می‌نماییم.

9- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای مسئولیت کلیه اعمال و رفتار رانندگان خودروی خود را می‌پذیرم.

10- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می‌گردم که به هیچ عنوان کارت سوخت خودرو خود را به غیر نداده و صرفا برای سوخت گیری خودرو خود از آن استفاده کنم.

11- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می گردم که هیچ کدام از تخلفات ابلاغی در ارتباط با طرح سیپاد را انجام نداده و در صورت احراز این موضوع هر گونه جرایم احتمالی را اعم از غیرفعال شدن دائم یا موقت پروانه فعالیت، کاهش سهمیه سوخت و پرداخت جرایم نقدی را به منظور فعال سازی مجدد دستگاه می‌پذیرم.

12- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می گردم که کلیه هزینه های مرتبط برای استفاده از دستگاه سیپاد را اعم از هزینه شارژ سیم کارت و آبونمان نرم افزار را پرداخت نمایم.

13- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می‌گردم در صورت فروش خودرو ظرف مدت 7 روز پروانه فعالیت را ابطال نموده و به مالک جدید ابلاغ نمایم که ظرف 14 روز برای دریافت پروانه فعالیت مراجعه کند در غیر این صورت عواقب ناشی مانند کاهش سهمیه سوخت را می‌پذیرم.
متن بالا را اینجا وارد کنید

بازگشت
لطفا صبر کنید...